ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА

Центр спецпідготовки «ГАЛ-БЕЗПЕКА», один з небагатьох на Україні, де проводять професійно-спеціальне навчання за програмами курсової чи індивідуальної підготовки та підвищення кваліфікації за професіями «Охоронник», «Охоронець», «Інкасатор», «Інкасатор-водій автотранспортного засобу», «Оператор автозаправних станцій» та «Водій автотранс-портних засобів категорія «В».
Центр спецпідготовки приватного підприємства « ГАЛ – БЕЗПЕКА» в 2014 році успішно пройшов Державну атестацію Міністерства освіти і науки України (Свідоцтво серія РІ №040242) та отримав Ліцензію Міністерства освіти і науки України (серія АЕ № 458924).
ПІДГОТОВКА ОХОРОННИКІВ
Здійснюється в Центрі за програмами підготовки та підвищення кваліфікації персоналу охорони державних та недержавних охоронних підприємств у відповідності з Державним стандартом професійно-технічної освіти ( ДСПТО 5169-ОК, 74, 60-2014) за професією «Охоронник» 1-4 розряду, якій був затверджений Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерством праці та соціальної політики України.
ПІДГОТОВКА ОХОРОНЦІВ

У відповідності з Державним стандартом професійно-технічної освіти (ДСПТО 5169-ОК, 74, 60-2014), Центр спецпідготовки приватного підприємства «ГАЛ–БЕЗПЕКА» здійснює професійно-спеціальне навчання за програмами курсової і індивідуальної підготовки та підвищення кваліфікації охоронців і старших охоронців для недержавних охоронних підприємств та приватних служб безпеки. Загальний обсяг навчального часу з підготовки охоронця складає 260 годин та старшого охоронця 156 годин.

ПІДГОТОВКА ІНКАСАТОРІВ
У центрі організовано професійно-спеціальне навчання та підвищення кваліфікації персоналу підрозділів інкасації державних та недержавних охоронних підприємств у відповідності з Державним стандартом професійно-технічної освіти з професії 4212 «Інкасатор» та «Інкасатор-водій автотранспортних засобів».
Згідно Закону України “Про банки і банківську діяльність” організацію інкасації грошей та перевезення цінностей покладено на Національний банк України.
ПІДГОТОВКА ВОДІЇВ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ кат.«В»
На протязі багатьох років в Центрі проводиться професійна підготовка слухачів за професією 8322 «Водій автотранспортних засобів категорії В» згідно Державного стандарту професійної освіти СП(ПТ)О 8322-2018.
В автошколі Центру є в наявності якісна матеріально-технічна база, сучасні навчальні аудиторії з макетами агрегатів та наглядних стендів. Високопрофесійний викладацький склад допомагає слухачам отримати необхідні теоретичні знання та практичні навички водіння автомобіля, а в подальшому успішно здати державні іспити та отримати посвідчення водія в територіальному сервісному центрі МВС України.
ПІДГОТОВКА ОПЕРАТОРІВ ЗАПРАВНИХ СТАНЦІЙ
У центрі спецпідготовки приватного підприємства « ГАЛ –БЕЗПЕКА» здійснюється професійно-спеціальне навчання за програмами курсової і індивідуальної підготовки та підвищення кваліфікації 2,3,4,5 розряду персоналу АЗС за професією 8155.2 «Оператор заправних станцій» відповідності з Державним стандартом професійно-технічної освіти (ДСПТО 8155.2.-01.0000-2009), якій був затверджений Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерством праці та соціальної політики України.
НОВІ ПРОФЕСІЇ В ОХОРОННІЙ ТА ДЕТЕКТИВНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ
ПРИВАТНИЙ ДЕТЕКТИВ ( Код професії 2429 )
Приватні детективи займаються приватними розслідуваннями, зокрема розшуком зниклих безвісти, розслідуваннями в сімейно-побутовій сфері, а також деякими видами економічних розслідувань.
Часто приватні детективи працюють у взаємодії з право-охоронними структурами.
Всеукраїнська асоціація приватних детективів створена в травні 2012 року. В Україні законодавство не забороняє приватну детективну діяльність, але не регулює її.
ІНСПЕКТОР З ОРГАНІЗАЦІЇ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ЦІННОСТЕЙ (Код професії 3419)
Організує перевезення валютних цінностей – переміщення в установленому порядку транспортними засобами валютних цінностей, яке здійснюють інкасатори між банківськими установами, Національним банком і територіальними управліннями Національного банку (далі – територіальне управління), структурними підрозділами та одиницями.

ІНСТРУКТОР ІЗ ВОГНЕВОЇ ТА ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ
(Код професії 3475)

Проводить заняття з із вогневої та фізичної підготовки з метою здобуття курсантами необхідних знань та практичних навичок.
Розробляє навчально-методичні матеріали, робочі навчальні плани і програми, тестові та ситуативні завдання для оцінки успішності слухачів.
Веде документацію та контроль відвідуваності та успішності слухачів. Застосовує передові методи навчання та інформаційні нано-технології.
ОПЕРАТОР ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ КОНТРОЛЮ БЕЗПЕКИ (Код професії 4133)
Здійснює фізичний та апаратурний контроль на безпеку пасажирів, членів екіпажу повітряного судна, ручної поклажі, багажу, вантажу, пошти, кур’єрських та термінових відправлень, бортових припасів. Виконує розпізнавання та аналіз за допомогою рентгено-телевізійних установок з достатньою вірогідністю вміст ручної поклажі та багажу з метою виявлення заборонених до транспортування предметів.
Проводить особистий контроль пасажирів і членів екіпажу із застосуванням різних засобів, у тому числі ручного металодетектора. Вживає необхідних та достатніх заходів у разі виявлення зброї, вибухових пристроїв, інших небезпечних предметів та речовин, а також осіб, розшукуваних за орієнтуваннями правоохоронних органів. Складає відповідні документи з процедури вилучення заборонених предметів і речовин.
ІНСТРУКТОР СТРІЛЕЦЬКОГО ТИРУ (Код професії 5149)
Від умінь та знань інструктора стрілецького тиру безпосередньо залежить успіх його учня. Вправний інструктор здатен не тільки навчити стрілецькій справі, а й грамотно пояснити помилки та знайти шляхи їхнього подолання. Фахівцю в тирі потрібний для навчання інших великий практичний досвід, спокійний, стиль викладання і вміння зупинятися на ключових моментах. Хороший інструктор має достатню базу загальних знань про зброю та відповідні закони, щоб відповісти на всі запитання учнів і допомогти їм із будь-якими проблемами стосовно зброї, незалежно від її типу, моделі або калібру. Завжди комфортне спілкування з інструктором — основа плідної співпраці, тому на перший план виходить взаємоповага та довіра.
ПРОВІДНИК ( ВОЖАТИЙ ) СЛУЖБОВИХ СОБАК (Код професії 5169)
Несе службу зі службовою собакою шляхом обходу території об’єктів, що охороняються за спеціальним маршрутом з метою виявлення сторонніх осіб і приготовлених до розкрадання матеріальних цінностей. Проводить огляд та охорону вантажів за допомогою службової собаки. Виходить на місце скоєння правопорушення зі службовою собакою і вживає заходи до затримання злочинців по залишених ними слідах. Доглядає за службовим собакою та проводить дресирування і систематичні тренування закріпленої собаки, надає першу допомогу при її захворюванні.
КІНОЛОГ (Код професії 6129)
Кінолог — професія людини, що вивчає поведінку та породи собак. Кінологи займаються розмноженням, вирощуванням і вихованням собак різних порід. Працюють в розплідниках, на майданчиках, в армійських частинах, на митниці, в поліції, в кіно. Готують кінологів в клубах собаківництва, що мають ліцензію на викладацьку діяльність.
Кінолог – людина, що має комплекс спеціальних теоретичних знань і практичних навичок, набутих в результаті спеціальної підготовки, досвіду та стажу роботи, пов’язаної з розведенням, підготовкою та використанням собак для забезпечення потреб людини, суспільства та держави. Професія кінолога досить екстремальна.
ЕЛЕКТРОМОНТЕР ОХОРОННО-ПОЖЕЖНОЇ СІГНАЛІЗАЦІЇ (Код професії 7244)
Повинен вміти виконувати нескладні роботи з експлуатаційно-технічного обслуговування, встановлення, монтажу, налагодження та ремонту контрольно-приймальних приладів, сповіщувачів, з установки сповіщувачів, свердління отворів у дерев’яних та бетонних стінах, пробивання протягів, дверях і встановлення розподільних коробок, копання траншей, прокладання проводів та кабелів, виконувати інші допоміжні робіти при обладнанні об’єктів сигналізації, мати навички перевіряти працездатність ультразвукових, ємнісних, фотохвильових приладів та пристроїв.