Кінологічний центр

В кінологічному навчальному центрі ГК «ГАЛ-БЕЗПЕКА» надаються наступні послуги для фізичних та юридичних осіб: 

  • підготовка собаки до захисно-вартової служби
  • підготовка собаки охоронця
  • індивідуальне дресирування собак
  • консультації спеціаліста по підбору ветпрепаратів
  • догляд ветеринарного лікаря та лікування собак
  • оперативне лікування собак
  • вакцинація від основних інфекційних захворюван
  • оперативне втручання по стерилізації тварин

Захисно-вартова служба в порівнянні з іншими службами є новою. Підготовка собак для несення цієї служби почалася не більше семи-восьми років тому в клубах службового собаківництва України. 

Захисно-вартова собака цілком може бути використана в якості патрульної, конвойної та вартової собаки (особливо на посаді вільного вартування). Для цієї служби найбільш придатні собаки з вираженою активно-оборонної реакцією, недовірливі до сторонніх людей. Від захисно-караульної собаки потрібна чітка дисципліна і безвідмовна слухняність.

Для цієї служби найбільш придатні собаки з вираженою активно-оборонної реакцією, недовірливі до сторонніх людей. Від захисно-караульної собаки потрібна чітка дисципліна і безвідмовна слухняність.

Кінологи Центру вважають, що собака, яка підготовлена для несення захисно-караульної служби, повинна відповідати таким вимогам: 

  1. мати всі навички загального курсу дресирування;
  2. активно захищати господаря під час нападу на нього зловмисника;
  3. затримувати по команді господаря людини і конвоювати його;
  4. проводити обшук місцевості чи приміщення і знаходити в них сховалися людей;
  5. не брати корм, пропонований або підкинутий сторонніми людьми, і не підбирати нічого їстівного на землі;
  6. за командою господаря охороняти залишену річ.

Крім того, в курс спеціального дресирування входить тренування захисно-караульної собаки в вибірці з кількох речей речі, покладеної сторонньою людиною. 

За типом зовнішньої нервової діяльності для цієї мети краще підходять собаки врівноваженого, рухомого типу, а також тварини, які близько стоять до нього. При відборі перевагу можна віддати проміжного типу між врівноваженим рухливим і врівноваженим спокійним, так як у собак неврівноваженого, збудливого типу значно важче відпрацьовуватимуться гальмівні рефлекси, причому в момент порушення собаки вони можуть виявитися неміцними.

В Центрі фахівці вважають, що основне призначення захисно- караульної собаки – бути захисником і охоронцем свого господаря. Тому вона повинна бути добре фізично розвинена, мати хорошу мускулатуру, нормальну зубну систему, мати тонке нюхом і слухом. Собаки захисно-караульної служби, так само як і вартові собаки, повинні бути сміливими, активними, недовірливими до сторонніх людей, готовими в будь-який момент прийти на допомогу своєму господареві і захистити його.

ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ КІНОЛОГІЧНОГО ЦЕНТРУ